Obecní sál – rezervace

Obecní sál byl vybudován z tělocvičny v suterénu bývalé školy. Do provozu byl uveden v roce 2014 a od té doby probíhají úpravy a doplnění vybavení tak, aby odpovídal potřebám akcí, které se v něm konají. Sál je projektován jako malokapacitní multifunkční prostor, který je primárně určen na menší kulturně-společenské akce a pro potřeby místních spolků. Probíhají v něm akce jako např. vítání občánků, valné hromady spolků, školení hasičů, slavnostní zasedání nebo divadelní představení pro děti. Volné termíny je pak možno využít pro soukromé akce.

K dispozici je multifunkční prostor o výměře 90 m2, vybavený sedmi dřevěnými stoly a 40 židlemi. Prostor sálu i příslušenství je vytápěn centrálně kamny na dřevo s výměníkem a rozvodem tepla radiátory. K dispozici je plně vybavená kuchyňka s lednicí, mrazákem, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sporákem, rychlovarnou konvicí atd. Bar je vybaven automatem na kávu. V sále je k dispozici velmi rychlý WiFi internet, bezdrátový projektor a ozvučení. Využít lze také venkovní posezení kryté pergolou.

Správu obecního sálu provádí Okrašlovací spolek Zvánovice, který také vede rezervační systém.

Zde můžete nahlédnout do kalendáře.

Pro rezervaci kontaktujte paní Soňu Jindrovou, tel. 602209978, e-mail: info@obeczvanovice.cz

Poplatek za soukromé využití obecního sálu je stanoven na 2.000,- Kč za akci, splatnost poplatku je vždy do 14 dnů od konání akce, na pokladně OÚ Zvánovice.