Od středy 25.6. opět otevřen obchod

Od středy 25.6. opět otevřen obchod

Protože na budově obchodu byla dnes ukončena práce s nebezpečným odpadem (eternit je ze střechy dole a odvezen k likvidaci), může od zítřka 25.6. znovu otevřít náš obchod a bufet.

Protože však na budově dál probíhají rekonstrukční práce, prosíme návštěvníky o zvýšenou opatrnost při průchodu zařízením stavby.