Změna úředních hodin od 1.3.2021

01.03.2021 19:21

Vzhledem k nařízení Vlády ČR a metodickým pokynům a doporučení obci nadřízených orgánů dochází na další tři týdny k úpravě úředních hodin Obecního úřadu Zvánovice takto:

Pokladna: středa 14:00-18:00 hod.

Úřední hodiny: středa 17:30 - 19:30 hod. (pouze nejnutnější záležitosti, které nesnesou odklad a nedají se vyřídit on-line)

A protože jsme v 21. století, zavádíme NOVĚ:

ÚŘEDNÍ SKYPE HODINY: pondělí a středa 17:30 - 19:30 hod. (slouží místostarosta, Skype name: Zvánovice - Petr Jindra). Případně je možno využít telefon, mail nebo FB zprávy...

Pokud potřebujete zaplatit některý z místních poplatků (odpady, psi...) - lze tak učinit převodem z účtu, návod najdete zde: https://www.obeczvanovice.cz/news/mistni-poplatky-v-roce-2021/ a známky na popelnice vám následně osobně doručím do schránky. Jinak připojuji informaci, že v místním obchodě jsou stále k dispozici zdarma chirurgické roušky a hlavně desinfekce Anti-covid.

Pevné zdraví v tomto složitém období vám ze srdce přeje Petr Jindra, místostarosta