Omezení provozu OÚ Zvánovice

15.03.2020 10:19
Obecní úřad Zvánovice z důvodu snížení rizika nákazy onemocnění COVID-19 přistoupil k omezení provozu. Od zítřka, tedy od pondělí 16.3. dochází ke ZRUŠENÍ HODIN PRO VEŘEJNOST na dobu neurčitou. Zároveň se zastavuje pronajímání Obecního sálu pro jakékoliv (i dlouhodobě naplánované) akce pro veřejnost.Pro nezbytnou komunikaci s Obecním úřadem můžete v běžných úředních hodinách využívat telefon: 323 649 220, e-mail: obeczvanovice@tiscali.cz nebo zprávy tohoto FB profilu. Pro úřední komunikaci lze využít datové schránky: c2jakzm.
Pro případnou úhradu poplatků nebo plateb za dřevo kontaktujte OU mailem či telefonicky v pokladních hodinách, dostane se vám informací, jak zaplatit převodem z účtu. Shrnuto podtrženo: Obecní úřad Zvánovice normálně funguje dál (dokonce intenzivněji než dřív, což asi nakonec sami vidíte okolo sebe), jen není nějaký čas možná jeho fyzická návštěva. Jedná se čistě o preventivní krok a zodpovědný přístup.
Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.