TURISTICKÝ POCHOD KRAJINOU BARONA RINGHOFFERA

15.03.2011 10:32

Mirošovice - Velké Popovice -  Kamenice, 23. dubna 2011, 9:30 – 17:00

Mikroregion Ladův kraj a Pivovar Velké Popovice si dovolují pozvat příznivce turistiky a dobrého piva na 6. ročník turistického pochodu Krajinou barona Ringhoffera. Koná se v sobotu 23. dubna 2011. Začátek stezky je u železniční stanice v Mirošovicích, odkud se za hudebního doprovodu vyráží v půl desáté dopoledne. Během cesty na Vás čeká řada zajímavých soutěží. Turisté oblečeni ve stylu Rakousko-Uherské monarchie jsou vítáni. Nejpovedenější modely budou oceněny mezi desátou a třináctou hodinou v areálu velkopopovického pivovaru, kdy rovněž bude možné zdarma navštívit prohlídkovou trasu s ochutnávkou piva Velkopopovický Kozel. V poledne proběhne křest kůzlátek narozených v pivovaru samotným mistrem sládkem. Pochod bude zakončen odměňováním účastníků v Kamenici mezi patnáctou a sedmnáctou hodinou. Na pochod můžete vyrazit pěšky nebo na kole a po trase se můžete kdykoliv připojit nebo odpojit. Na každém zastavení naučné stezky Krajinou barona Ringhoffera jsou pro Vás připraveny žertovné i vážné soutěže.

Ing. Dana Grossová, manažerka Svazku obcí Ladův kraj

Plakát