Nabídka práce - výběrová řízení Ondřejov

12.10.2011 13:20

Obec Ondřejov vyhlašuje výběrové řízení na místo asistenta/asistentky starosty. Jde o pracovní poměr na částečný úvazek s pružnou pracovní dobou, není vyloučeno prodloužení na celý úvazek. Požadujeme samostatnost v rozhodování, velmi dobré ovládání počítače,
velmi dobré stylistické i organizační schopnosti. Přihlášky je možno podávat na obecním úřadě do 21. října 2011 písemně nebo e-mailem na adresu starosta@obecondrejov.cz. Bližší informace na tel. 312 312 009 nebo osobně u starosty obce.

Obec Ondřejov vyhlašuje výběrové řízení na obsluhu komunálního traktoru s víceúčelovými nástavbami (sněhová radlice, sekačka, mulčovač, nakladač, podkop atd.). Požadujeme řidičský průkaz skupiny T, praxi, dobré technické schopnosti, samostatnost v rozhodování při práci v obci.