Krásné vyhlídky II.

23.08.2017 18:00

Vážení občané,

svazek obcí Ladův kraj, obce Ondřejov, Struhařov, Zvánovice a Klub seniorů Mnichovice a okolí

dává na vědomí a současně

srdečně zve na

prezentaci projektu KRÁSNÉ VYHLÍDKY II

se starosty a odborníky (projektanty, geodety)

ve středu 23.8. od 18 hod.

ve staré škole obce Zvánovice, Školní ul. 83 251 65 Zvánovice

Následovat bude procházka po trase, v rámci katastru obce.

V rámci projektu obnovy historických cest, stezek v krajině nazvaného Krásné vyhlídky - II. etapa,      na jehož financování chceme žádat o dotaci z OPŽP (Operační program životní prostředí), je plánována cesta pro pěší s travnatým povrchem a doprovodnou zelení.

Na trase bude několik zastavení s možností rozhlédnutí se do kraje a s prvky pro posezení.

Trasa cesty vede výhradně po obecních pozemcích, které sousedí s pozemky soukromých vlastníků, viz níže.  Považujeme proto za vhodné Vás s projektem seznámit.

Věřím, že Vás projekt zaujme a podpoříte ho svým souhlasem.

Těším se na setkání s Vámi.

Mgr. Dagmar Zajíčková, starostka obce Struhařov,

Ing. Jana Kolorosová, tajemník svazku Ladův kraj,

přílohy:

Pozvánka

Situace – trasa stezky, Detail situace s vyznačením pozemku vlastníka Struhařov 01 01  Zvánovice  01 02 Zvánovice  01 03 Zvánovice 02 01 Ondřejov 02 02

Ondřejov 03 01

Seznam vlastníků sousedních pozemků: Zvánovice Struhařov Třemblat Ondřejov