7.7.2011 Den Ladova kraje

15.06.2011 11:02

Vezměte 7.7.2011 kola a přijeďte k nám do Mnichovic

Město Mnichovice se v letošním roce opět zapojí v rámci akce

„S kolem kolem Prahy 2011“

16.celostátní cyklosraz KČT a 3.ročník cykloturistů, který pořádá KČT Praha a KČT Středočeská oblast se spolupracujícími subjekty, s městem Mnichovice

Tato cykloturistická akce se bude konat ve Středních Čechách a v Praze v termínu od 5. – 10.července 2011 . Zájemci o účast na cyklosrazu se mohou přihlásit : přihlášky  na webových stránkách www.kct.cz, e-mail:cyklo.praha@kct.cz

Zveme všechny cyklisty, rodiče s dětmi, aby v rámci této akce „S kolem kolem Prahy“

se ve čtvrtek 7.7. 2011  zúčastnili jednodenní cyklistické akce

„Den v Ladově kraji“, která začíná v Mnichovicích a končí na nově otevřeném zámku Berchtold v Kunicích

Start v Turistickém informačním centru (TIC ) v Mnichovicích,  9 – 10 hod., registrace jednodenních účastníků od 8:00 hod.v TIC Mnichovice , Masarykovo náměstí čp. 83, 251 64 Mnichovice.

V rámci cyklosrazu je možno zúčastnit se i pouze jednodenní akce v Ladově kraji , (startovné  20Kč/dospělí, 10Kč/děti do 15 let), registrace k jednodenní účasti bude probíhat v TIC Mnichovice  dne 7.7.2011 od 8:00hod.

V TIC Mnichovice bude pro všechny účastníky cyklosrazu zdarma připravena::

káva, voda, propagační materiály (Města Mnichovice, Ladova kraje , skládačka HOTEL zámek BERCHTOLD, cyklomapy s vyznačenými doporučenými trasami a cíly včetně soutěžní trasy), ke shlédnutí bude zdarma výstavní expozice TIC Mnichovice  a  návštěva japonské zahrady, atd.

·         TIC Mnichovice má akreditaci „Cyklisté vítáni“ a bude zajištěn pro účastníky cykloservis, k zakoupení cykloznámka a  každé dítě obdrží sladkou odměnu

·         V hostinci „U nádraží“ Mnichovice (www.ogm.cz) obdrží každý účastník cyklosrazu energetický balíček na cestu (műsli tyčinka, tatranka, banán), nealko nápoj a účastníci si zde budou moci naplnit své „bidony“ na cestu

·         Na trase 50 km v Hotelu Legner ve Zvánovicích obdrží každý účastník nápoj zdarma (www.legnerhotelzvanovice.cz)

Chystá se i turistický závod horských kol z Mnichovic přes Hrusice (potvrzení razítkem do cyklomapy z IC  Hrusice) na HOTEL zámek BERCHTOLD Kunice-Vidovice (proběhne pokud se přihlásí min. 20 osob prostřednictvím TIC Mnichovice www.mnichovice.info, infocentrum@mnichovice.info, tel. 323666311)